Комерцијалист за Охрид, Стуга, Ресен
1 €
24.05.2022 19:30

Охрид / Охрид

Категорија:

Продажба, Маркетинг,Трговија, Дистриб.

Пол :

Не е важно

Образование:

Средно училиште

Возачка дозвола:

Б

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Слабо

Се нуди работа за комерцијалист за реон Струга,Охрид, Ресен.Место на живеење Охрид. Контакт тел. 076 408 950

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Kristina
Потврден огласувач
070650772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам