1 / 7
Montazno gradezno skele i podupiraci za ploca
10 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

12.06.2022 13:33

Штип / Штип

Iznajmuvam montazno gradezno skele lesno za montiranje imam okolu 800 kvadrata.
Isto taka imam i podupiraci za selovanje na ploca
Dostavata e nasa, postoi moznost i so nasa montaza na skeleto cena dosta povolno
Imame i skele za prodavanje cena po dogovor
Za sekakvi informacii na
077755426 Bozjidar
078295933 Mario

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Опрема за градежништво

Се продава / Можна е замена од:

Mario
Потврден огласувач
078295933
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам