1 / 4
YAMAHA XV 1000 CUSTOM
4.500 €
01.06.2022 08:55

Боговиње / Тетово

Марка:

Yamaha

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

1985

Модел:

XV 1000

Километри:

35000

Motorot e vo super sostojba. 1985 god. Svajcarski dokumenti. Napraen custom bobber. So novi gumi. Servisiran pred 100 km.

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Gz
Потврден огласувач
38970593086
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам