1 / 7
Се продава трособен стан во Топанско Поле
60.000 €
Цената не е фиксна
24.11.2022 10:28

Чаир / Скопје

Број на соби:

3

Квадратура:

66 m²

Греење:

Струја

Спрат:

5 кат

Тип на станот:

Во Зграда

Состојба:

Стар

Опрема:

Празен

Лифт:

Да

Број на балкони:

1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Југозапад

Се продава трособен стан од 66м2 со две спални соби, дневна, кујна со трепезарија и бања. Цена по договор

Категорија: Недвижности / Станови

Се продава од:

Teo
Потврден огласувач
38970323363
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам