1 / 1
IMT 506 so oprema zacuvan
18.000 МКД
Цената е фиксна
18.05.2022 19:18

Македонски Брод

Se pordava IMT 506 vo super sostojba. So kultivatorot sleduvaat trkala i freza. Kultivatorot raboti odlicno i se prodava isklucivo za pari

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Останато

Се продава од:

igor
Потврден огласувач
078673319
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам