1 / 2
Tajfun - kalorifer
8.000 МКД
Цената не е фиксна
18.05.2022 19:20

Карпош / Скопје

Prodavam dva tajfun - kaloriferi kupeni od Bane Air 2018 godina, koristeni po 2 meseci vo godinata, vo odlicna sostojba. Rabotat na 6, 8 i 10 KW i moze da zatoplat do 100m2 za mnogu brzo vreme. So vgraden termostat za avtomatsko isklucuvanje. Imaat mobilno postolje na trkalca za lesno dvizenje. 8000 denari za eden.
078 232 205 Suzana. 078 232 201 Tanja.

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Калорифери

Се продава од:

Goran
Потврден огласувач
076422804
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам