1 / 6
Huawei matepad T10
8.500 МКД
9.500 МКД
01.07.2022 13:06

Автокоманда / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Останато

Големина на екранот:

10" инчи

Prodavam tablet Huawei MatePad T10 4Gb ram 64Gb rom 10" nov kupen april 2022 so garancija nov nov!!

Категорија: Компјутери / Таблети

Се продава од:

vlatko
Потврден огласувач
078339099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам