1 / 3
Suzuki GSR 600
3.500 €
21.06.2022 12:41

Битола / Битола

Марка:

Suzuki

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

Suzuki

Километри:

30000

Pali vozi ispraven pominata reg mozi zamena za kola so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Zlatko
Потврден огласувач
070550925
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам