1 / 2
Mercedes Ckl 220cdi Per Pjes za Deloj
1 €
17.09.2022 12:38

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 220

Година:

2002

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Каравани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

10.2023

Сила на моторот:

105 kw / 143 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Per pjes za deloj

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Valmir
Потврден огласувач
071220082
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам