1 / 4
Road SPD patiki
70 €
Цената е фиксна
100 €
18.06.2022 09:49

Скопје Центар / Скопје

Продавам карбонски роад патики Louis Garneau LS-100 II
Величина 42

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Делови за Велосипеди и додатоци / Облека, Опрема

Се продава од:

Ivana
Потврден огласувач
077740688
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам