1 / 12
Апартмани во строг центар на Охрид
1 €
30.11.2022 08:33

Охрид / Охрид

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охрид.
Апартманите се наоѓаат во строгиот центар на Охрид, на само 100 метри од езерото, плоштадот и стариот дел од градот,на 50метри од чинарот и чаршијата.
Голем број на кафичи и ресторани се наоѓаат на само неколку метри од нас.
Буквално се ви е на пешачка далечина и немате потреба од користење на автомобил.
Апартманите се комплетно опремени и имаат се се што ви е потребно за прекрасен престој во Охрид. Располагаат со: LCD TV, комплетна куња,фрижидер,клима уред, луксузно купатило, пешкири,фен,пегла,итн.
Имаат бесплатен оптички интернет (WI-FI), бесплатен паркинг во непосредна близина.
Цената ви е по договор во зависност од бројот на лица, периодот и должината на престојот.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Апартмани

Се продава од:

i
Потврден огласувач
078384305
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам