1 / 9
BULLS KING COBRA 3X10
460 €
05.06.2022 14:17

Вевчани / Струга

Вид на велосипедот:

Механички

Пол:

Машки и женски

Големина на тркало:

27 "

Големина на рам:

Останато

BULLS KING COBRA 3X10
460€
Malku vozen,odlicno socuvan
Golemina na trkala 27,5
Golemina na ram 51cm
Drugoto se gleda na slikite
Povekje informacii na 071 398 707

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Велосипеди

Се продава од:

peugeot
Потврден огласувач
071398707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам