1 / 1
A72 garancija
17.000 МКД
Цената е фиксна
10.10.2022 00:05

Охрид / Охрид

Марка:

Samsung

Модел:

A72 2021

Боја:

Black

Интерна меморија:

64 GB

РАМ меморија:

6 GB

Големина на екранот:

6,5 - 7 " инчи и поголеми

Se prodava mnogu malku koristen, bez tragi na koristenje so originalna futrola

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

[ //\\]
Потврден огласувач
070388440
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам