1 / 6
Продавам рачна пумпа за измолзување - Chicco
1.200 МКД
01.06.2022 10:12

Бутел / Скопје

Продавам рачна пумпа за измолзување од Chicco многу малку користена, сочувана со сите најзини делови.
Контакт тел 078/545-941

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Аксесоари

Се продава од:

Vlatko Ivanovski
Потврден огласувач
072/535-229
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам