1 / 9
Mercedes Benz C200 Мерцедес Бенз
1.400 €
19.05.2022 07:38

Струга / Струга

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

C 200

Година:

2001

Гориво:

Бензин

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Mercedes Benz C200 135ks 2000 kibici benzin vo vozna sostojba so odjaveni hrvatski tabli za delovi 074602625

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Анѓелко
Потврден огласувач
078405787
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам