1 / 5
SE PRODAVA HAMACHI 150cc
900 €
19.05.2022 11:11

Битола / Битола

Марка:

Останати марки

Вид:

Крос / Ендуро

Година:

2020

Модел:

Hamachi 150cc

Se Prodava Hamavhi 150cc
So pominati 2800km
Kupen septemvri 2020god
075233042 Tomce

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Filip
Потврден огласувач
071734707
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам