1 / 5
Kolicka za bliznaci
6.000 МКД
08.06.2022 13:36

Велес / Велес

прилагодливо сенило

- прилагодливо седиште
- опција за целосно спуштање на седиштето
- прилагдолив држач за нозе
- ротирачки предни тркала
- предни и задни кочници
- голема шопинг кошница
- сигорносен појас
- механизам за склопување со една рака
- додатна зимска прекривка
- додатна торба за додатоци
- соодветна до 30 кг.

Категорија: Беби и Детски производи / Бебешка опрема / Детски колички

Се продава од:

Дијана
Потврден огласувач
078249864
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам