1 / 9
Сет зимски гуми Тигар 215/55 R 17 98 V М+S
6.000 МКД
Цената не е фиксна
19.05.2022 11:17

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Гумите се во добра состојба возени една сезона
Датум на производство 27 недела од 2020

Категорија: Моторни Возила / Останато

Се продава од:

Стефан Крстевски
Потврден огласувач
0038975345884
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам