1 / 3
Kamera Wi fi so baterija
1.300 МКД
Цената е фиксна
07.07.2022 23:38

Битола / Битола

Kamera snima na telefon i na karticka se stava na mesta sto ne se dostapni so el energija baterijata se polni snima na karticka.se poznavaat lica na 15 m

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Видео камери - Дигитални / Останато

Се продава од:

Smart Phone Accessories
Ruzveltova 43 Bitola
Потврден огласувач
075237333
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам