1 / 6
Citroen xsara 1.9d DV8 za delovi
1.234 €
07.08.2022 11:05

Гази Баба / Скопје

prodavam citroen xsara 1.9d DV 8 motor proizvedena 2000 god vo delovi motorot e uste na kola moze da se proba trap dobar

Категорија: Моторни Возила / Оштетени возила / за Резервни Делови

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
072222060
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам