Mesar i Skaradjija
1 €
03.06.2022 13:00

Скопје Центар / Скопје

Категорија:

Останато

Пол :

Не е важно

Образование:

Не е важно

Возачка дозвола:

Не е важно

Познавање на јазици:

Не е важно

Компјутерски вештини :

Не е важно

Marijan koop measra vo kapistec bara mesar i skaradjija
Plata po dogovor

Категорија: Вработување / Нудам работа

Се продава од:

Marjan Janevski
Потврден огласувач
70266454
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам