1 / 1
Germanski patiki br.36 org.ADIDAS prolet/leto model
900 МКД
Цената е фиксна
25.07.2022 17:19

Карпош / Скопје

Tип на обувки:

Патики

Големина:

36

Боја:

Сина

Germanski patiki org.Adidas prolet leto model
Broj 36 ka
Udobni lesni kvalitetni
Cena 1800
Namaleni na 1200
Denes samo 900

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Обувки за момчиња

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Brend maska crna bluza org.GUESS br.S/M %%%

1 МКД

Germanski brend patiki br.44/45 org.SKETCHERS

1500 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам