1 / 11
Germanski ORIGINAL Dres/Dresovi br.L NIKE,ITALIA
1.000 МКД
Цената е фиксна
01.10.2022 10:07

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

L

Боја:

Светло зелена

Kako NOVI germanski original dresovi broj L.
Unikatni kvalitetni vo mn dobra sostojba
Cena na eden 2000.
Namaleni eden 1500
Vikend popust 1000

Za kupuvanje poveke artikli pogolem popust
Pogore na stranata mozete da gi pogledate i drugite oglasi od robata sto ja nudime 

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend kosula/kosuli br.M/L Lacoste,Polo,Cardin

1200 МКД

Brend maska crna bluza org.GUESS br.S/M %%%

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам