1 / 7
Se prodava hamachi skuter
850 €
Цената е фиксна
02.08.2022 17:43

Битола / Битола

Se prodava hamachi rs racer skuter 4t nov kupen lani od GSG Motors 80cc fabricki slobodno moze da se vidi i proba.
Se prodavat i 3 novi kacigi cena na pola.
https://gsgmotors.mk/product/hamachi-rs-racer-50/

Категорија: Моторни Возила / Мопеди (под 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
075 873 107
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам