1 / 4
Choper
600 €
19.05.2022 15:29

Охрид / Охрид

Марка:

Adiva

Вид:

Чопер / Chopper

Година:

2000

Модел:

Japan

Километри:

5000

Cooper 50 kubika

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Nikola
Потврден огласувач
079270309
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам