1 / 4
GAINWARD GTS 250 2GB
1.700 МКД
19.05.2022 15:36

Кичево

Se prodava nvidia gts 250 staklo socuvana kako na slikite ispravna raboti se koristena za office i za internet
Cenata ne e fix ima mal prostor za dogovor
Prakjam po kargo

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Графички картички и друго

Се продава од:

Rade
Потврден огласувач
078385852
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам