1 / 10
Renault Megane dizel 2007
3.850 €
19.05.2022 15:42

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

84 kw / 114 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

За повеќе инф. 075 752 092

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

.
Потврден огласувач
070349803
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам