1 / 1
Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz
400 МКД
Цената е фиксна
19.05.2022 15:59

Скопје Центар / Скопје

Испраќам по карго    

Intel Pentium 4 Processor 3.00 GHz, 1M Cache, 800 MHz

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Процесори / Кулери

Се продава од:

Marko
Потврден огласувач
075423703
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам