1 / 8
Se prodava elan camec so prikolka
1.280 €
26.06.2022 23:18

Скопје Центар / Скопје

Se prodava elan camec so dokumenti i prikolka so dokumenti prikolkata e so posebna sobrakajna i registrirana i novi gumi moze zamena za penta 4 taktna so moja doplata

Категорија: Моторни Возила / Бродови / чамци / Водни скутери / Моторни бродови

Се продава од:

Dragan
Потврден огласувач
075200047
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам