1 / 4
Taburetka od Simpo
1.500 МКД
06.08.2022 08:04

Аеродром / Скопје

Taburetkata e plisana kvalitetno izrabotena, kupena e od Simpo 3000 den i ne e koristena kako sto se gleda od slikite

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Фотељи

Се продава од:

Dragan Skopje
Потврден огласувач
075552808
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам