1 / 3
Vikendica
1 €
05.07.2022 20:35

Велес / Велес

Квадратура:

800 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Да

Se prodava vikendica vo blizina na zheleznichkata stanica Rajko Zhinzifov mesto vikano Lavchani. Ima struja i voda sredeni dokumenti
Cena po dogovor
Tel:071/213 494

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од:

daniel
Потврден огласувач
077535656
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам