BARAM KUKA VO SELO ILI PLANINA
5.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

19.05.2022 21:53

Чаир / Скопје

Квадратура:

1 m²

Број на соби:

1

Греење:

Нема

Наместена:

Делумно

CENA DO 8000 EVRA

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара од:

Durak
Resenska 2/2-5 Cair/Skopje
Потврден огласувач
076344144
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам