1 / 4
БАНДАЖИ 5*100 СО ЛЕТНИ ГУМИ 215/40/17
230 €
10.08.2022 18:40

Битола / Битола

Тип на бандаж и Гума:

Алу. бандажи со летни гуми

Дијаметар на бандаж:

17

Ширина на бандаж:

6J

Број на дупки во бандаж:

Со 5 дупки

Дијаметар на дупка во бандаж:

100

Ширина на гума:

215

Висина на гума:

40

Дијаметар на гума:

17

Се продаваат оригинал бандажи за VW поло со солидни летни гуми Dunlop 215/40/17
Бандажите и гумите се на кола и се возат секојдневно.
Тел.070/306-097

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи со гуми

Се продава од:

Zoran
Потврден огласувач
070306097
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам