1 / 3
Isfrlanje sut, pesok, rizla, tampon, zemja i drugi raboti
1 €
05.03.2023 09:11

Кисела Вода / Скопје

Превоз на песок, дробен камен, исфрлање на градежен и комунален шут и други работи.

Категорија: Услуги, Сервисери / Возило, Превоз, Транспорт / Останато

Се продава од:

Ilco
Потврден огласувач
075342415
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам