1 / 8
GUMI ZA ATV 25x8-12 25x10-12 AKCIJA
6.800 МКД
Цената е фиксна
09.08.2022 21:21

Скопје Центар / Скопје

Состојба на предмет
Нов

🆕 GUMI ZA ATV NAJBARANI DIMENZII
🔴 25x8-12 🚨 6.800 DENARI
🟠 25x10-12 🚨 8.000 DENARI
🆓 GRATIS VENTILI ZA SEKOJA GUMA
🚛🏠 ISPORAKA DO DOMAŠNA ADRESA = GRATIS
☎️📱 TELEFON & VIBER & Whats App 071 294 000

Категорија: Моторни Возила / Останато

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам