1 / 12
Renault megane cabrioet
3.699 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

27.05.2022 11:06

Делчево / Делчево

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

250000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Кабриолети

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

04.2023

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО
ПРОДАДЕНО

Се продава рено меган 90кс кабриолет купен од прв газда, со многу опрема, регистриран цела година, со комплет сервис направено по него, со многу добар мотор и мала потрошувачка, се продава поради потреба од поголем автомобил, или менува за поголем автомобил.
Повеќе информации на:
☎️ 075 752 092
☎️ 075 752 092
☎️ 075 752 092

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

DELCEVO
Потврден огласувач
075404570
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам