1 / 7
Audi Q7
1 €
05.06.2022 21:01

Делчево / Делчево

Марка:

Audi

Модел:

Q 7

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

180000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Теренци - SUV

Боја:

Бела

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

08.2022

Сила на моторот:

176 kw / 239 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Audi Q7 perfektna sostojba
Info.075 573 643

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Xcxcc
Потврден огласувач
11111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам