1 / 10
DVA CD PLEERI TECHNICS
2.400 МКД
Цената не е фиксна
20.05.2022 00:43

Аеродром / Скопје

EDNIOT E SL PG490, A DRUGIOT E SL P202, I DVATA SE VO TOP SOSTOJBA OCUVANI BEZ GREBANICI, CITAAT SEKAKVI KOPII, SO DALECINSKO, POTPOLNO ISPRAVNI, EDEN E 2400 ZA DVATA IMA POPUST, MOZE DA SE PROBAAT.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072316228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам