1 / 7
Yamaha R6
5.000 €
05.07.2022 13:12

Битола / Битола

Марка:

Yamaha

Вид:

Спортски

Година:

2006

Модел:

R6

Yamaha R6 600cc 2006 godina servisirana , GYTR auspuh , vo odlicna sostojba , registriran do 18.02.2023

Категорија: Моторни Возила / Мотори (над 50 cc)

Се продава од:

Oglasuvac
Потврден огласувач
075833666
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам