1 / 6
Frizideri za kamp vozila
1 €
21.01.2023 22:38

Скопје Центар / Скопје

Frizideri na plin 12V, 220V-apsorpciski, kako i kompresorski frizideri so mala potrosuvacka na energija

Категорија: Моторни Возила / Кампинг возила

Се продава од:

MCamper
Потврден огласувач
070389123
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам