1 / 8
Germanski brend bermudi/sorcevi M/L,XL Bakers,Bershka..
700 МКД
Цената е фиксна
22.06.2022 13:29

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Пантолони

Големина:

L

Боја:

Бела

Kako NOVI germanski brend bermudi sorcevi
Kvalitetni modern,pamucni
Prvite 2 para se M broj
Tretite cetvrtite i petite se L broj
A poslednite se XL
Cena na par 1500
Namaleni na 700.

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend maski maica/Maici br.XL %%%

700 МКД

Germanska zimska brend jakna br.L RIVER ISLAND

1 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам