1 / 12
Germanski Brend maici/maica br.L/XL Polo,Zara..
700 МКД
Цената е фиксна
01.07.2022 19:00

Карпош / Скопје

Tип на облека:

Маички

Големина:

L

Боја:

Црна

Preubavi germanski brend maici Polo.Lacoste.Zara brol L/XL
Kvalitetni moderni
CEna 1500
Namaleni 900 i 700 zavisi od modot

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Машка Облека

Се продава од:

MARKONI
Karpos 4 ( City Mall)
Потврден огласувач
071456819
Испрати Е-маил до огласувачот

Germanski brend kosula/kosuli br.L %Povolno%

700 МКД

Germanski brend maski kosuli br.M org.Dsquared2,Zara,H&M

700 МКД

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам