Поволно се продава куќа
1 €
20.05.2022 10:57

Велес / Велес

Број на соби:

4,5

Квадратура:

80 m²

Број на спратови:

Високо приземје

Греење:

Друго

Дворна површина:

160 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Наместен

Број на балкони:

Тераса + 1 Балкон

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Нема

Ориентација:

Запад

Адреса:

ул.„Прохор Пчински“ бр.74 во Велес

Поволно се продава куќа на ул.„Прохор Пчински“ бр.74 во Велес.
Куќата е со мебел
Цена по договор
тел 077 769 761 Ката

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Ace Nikolov
Потврден огласувач
078284836
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам