1 / 4
Se prodava Kukja vo Centar Bitola
1 €
12.08.2022 11:07

Битола / Битола

Број на соби:

10

Квадратура:

178 m²

Број на спратови:

2 спрата

Греење:

Нема

Дворна површина:

220 m²

Тип на домот:

Една семејна куќа - Самостојна

Состојба:

Стара

Опрема:

Полу наместен

Година на градба:

1965

Број на балкони:

2 Балкони

Број на бањи:

1

Подрум:

Да

Број на паркинг/гаража:

Повеќе од 4 паркинг места

Ориентација:

Југ

Адреса:

Partizanska 15

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во близина на офицерски дом, со комплетна документација-со маркица за градба на станбено-деловен објект, максимална кота 10,5 метри.
Куќата не е лепенка со друга, таа е самостојна.
Контакт: 075689668

Категорија: Недвижности / Куќи / Вили

Се продава од:

Martin
Потврден огласувач
075842402
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам