1 / 10
Strafilica udarna 20v PARKSIDE
8.000 МКД
20.05.2022 11:37

Битола / Битола

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Strafilicata e nova od germansko proizvodstvo PARKSIDE.
Strafilicata e udarna so jacina 20v - 4Ah, so podesiv vrtezen moment od 5 stepeni i toa 100/150/200/300/400 Nm. Nameneta za montaza na avtomobilski gumi i druga namena, mnogu mokna so cetvorka glava, lev i desen pravec, led osvetluvanje i dodatoci.
Vo kufer so dodatoci.

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Професионални алати

Се продава од:

GORAN
Потврден огласувач
075-581-117
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам