1 / 3
Detski krevet 120x 60 so dusek pokriv
3.500 МКД
Цената не е фиксна
4.500 МКД
17.06.2022 22:19

Скопје Центар / Скопје

Mnogu malku koristen kako nov. Dusek stranicno pokrivaci.
4500den

Категорија: Дом и Градина / Детска соба / Кревети

Се продава / Можна е замена од:

0001
Потврден огласувач
072705128
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам