1 / 3
PREDPOJACALO LAMPASKO LITTLE BEAR
2.400 МКД
Цената не е фиксна
2.500 МКД
20.05.2022 11:50

Аеродром / Скопје

LAMPASKO PREDPOJACALO SO NOVI LAMPI PLUS 4 REZERVA, LINEAREN IZLAZ SVIRI ODLICNO I ODGOVARA NA MNOGU MODELI NA IZLEZNI POJACALA, OSETETE GO ZVUKOT NA LAMPATA, MOZE DA SE PROBA I NA VASE POJACALO.

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Се продава од:

boban
Потврден огласувач
072316228
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам