1 / 9
Соби за туристи во строгиот центар на градот
450 МКД
04.09.2022 09:10

Охрид / Охрид

Во чаршијата се издаваат една петтокреветна соба и три двокреветни соби (од која една соба е со можност да се прилагоди за 3 особи). Опремени се со: кабелска телевизија, интернет, кујна, едно WC со туш (заедничко) и еден посебен тоалет.
Во близина се наоѓаат маркетите "Тинекс" и "Рамстор", клубот "Хавана" и останатите кафе барови.
Собите се идеални за парови.

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Соби

Се продава од:

Гордана
Потврден огласувач
075855838
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам