1 / 4
Zemjishte (Plac) vo selo Nikolic
По Договор
20.05.2022 13:20

Дојран / Гевгелија

Состојба на предмет
Нов

Квадратура:

1900 m²

Тип на земјиште:

Земјоделско

Zemjishteto se naogja vo seloto Nikolic. Ima pat. Ima pristap za prikluchok na struja i voda. Cena po dogovor.

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Risto Prchev
Потврден огласувач
071363410
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам