1 / 11
IVECO EURO 5+ SCHMITZ
1 €
13.09.2022 13:00

Штип / Штип

Se prodava iveco euro 5 2010 godina i poluprikolka schmitz 2008 na bg tabli
servisirani so novi gumi vo odlicna sostojba moze i posebno poveke info
070461781

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

stojance
Потврден огласувач
071335462
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам